(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-26 10:57

Paczka o wymiarach 200cm x 50cm x 70cm waga 50kg (Nr 2752504)

Paczka o wymiarach 200cm x 50cm x 70cm waga 50kg

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2863.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, warto wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Piechowice, 58-573, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mijas, 29651, Hiszpania

Termin elastyczny