(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-28 04:17

Paczka+profile aluminiowe

(Nr 2327240)
Paczka+profile aluminiowe

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1972.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, warto wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Pszczyna, 43-200, Polska

Od 5 lut 2018 do 6 lut 2018

Adres i termin dostawy

Darlington, DL1 5JW, Wielka Brytania

Termin elastyczny