(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

paczka Swiatecznych bombek szklanych (Nr 327323)

paczka Swiatecznych bombek szklanych

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

35

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

5

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1772.20 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Częstochowa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Leicester, LE3 6LN, 12 frolesworth road

Termin elastyczny


Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).