(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-29 19:03

paczka ubraniowa i żywnościowa

(Nr 2644188)
paczka ubraniowa i żywnościowa

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1.0

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1008.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, kiedy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, papieru lub gąbką. Nadzwyczaj kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Tłuchowo, 87-605, Polska

2 maj 2018

Adres i termin dostawy

Duisburg, 47166, Niemcy

4 maj 2018