(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-09-08 12:28

Paczka ubraniowa Waalwijk Altenaweg 18 do Puck (Nr 3211874)

Paczka ubraniowa Waalwijk Altenaweg 18 do Puck

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.50

Waga w kg (łączna):

3.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1172.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, warto wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Waalwijk, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wejherowska, Puck, 84-100, Polska

Termin elastyczny