(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka x 10 (Nr 7820002)

Paczka x 10
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
200 x 90 x 45 cm
12 kg
10
Łączna waga:
120 kg
Dystans
184 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 17 cze 2021 do 18 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 17 cze 2021 do 21 cze 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, należy wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto podać typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeśli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. W szczególności delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch pudła umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).