(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka x 2 (Nr 6200809)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
80 x 60 x 50 cm
60 kg
2
Łączna waga:
120 kg
Dystans
917 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Od 10 cze 2020 do 11 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Purda

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Bardzo delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).