Paczka x 2 (Nr 6233613)

Paczka x 2
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
70 x 50 x 60 cm 30 kg 2
Łączna waga: 60 kg
Dystans: 1652 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Kwidzyn

Od 3 sie 2020 do 9 sie 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Dunstable

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).