Paczka x 2 (Nr 6484974)

Paczka x 2
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
150 x 70 x 10 cm 20 kg 2
Łączna waga: 40 kg
Dystans: 1564 km
Faktura VAT: Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Zator

Od 29 sie 2020 do 17 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Norwegia, Telemark, Skien

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto podać typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu należy pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).