Paczka x 2 (Nr 6519584)

Paczka x 2
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
85 x 75 x 45 cm 6 kg 2
Łączna waga: 12 kg
Dystans: 1610 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Krąpiel

Od 3 wrz 2020 do 31 paź 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Ossett

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, należy wystawić darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).