(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka x 2 (Nr 7260880)

Paczka x 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
250 x 20 x 20 cm
30 kg
1
Paczka
250 x 20 x 20 cm
10 kg
1
Łączna waga:
40 kg
Dystans
976 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Pabianice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Dachsenhausen

Od 19 sty 2021 do 20 sty 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, warto wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do transportu warto pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, papieru lub gąbką. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).