(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka x 2 (Nr 7269142)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
45 x 30 x 40 cm
2 kg
1
Paczka
50 x 50 x 77 cm
2 kg
1
Łączna waga:
4 kg
Dystans
159 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Oborniki Śląskie

20 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej formatów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, należy opublikować darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto napakować fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).