Paczka x 2 (Nr 7550296)

Paczka x 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
55 x 43 x 34 cm
30 kg
2
Łączna waga:
60 kg
Dystans
2050 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Włochy, Basilicata, Marconia

Od 10 mar 2021 do 10 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Bogdaniec

Od 10 mar 2021 do 10 lip 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, opłaca się opublikować bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto napakować fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).