(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka x 2 (Nr 7587844)

Paczka x 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
125 x 65 x 10 cm
36 kg
2
Łączna waga:
72 kg
Dystans
460 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 19 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Dania, Region Stołeczny, Kopenhaga

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, warto wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, gdy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Zwłaszcza delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch pudła przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).