(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka x 2 (Nr 7654392)

Paczka x 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 60 x 60 cm
20 kg
2
Łączna waga:
40 kg
Dystans
1419 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, West Sussex, Worthing

Od 31 maj 2021 do 3 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Brzeg Dolny

Od 5 cze 2021 do 7 cze 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, należy opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeśli planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki warto pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).