(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka x 2 (Nr 7666195)

Paczka x 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
210 x 105 x 210 cm
70 kg
1
Paczka
210 x 50 x 210 cm
30 kg
1
Łączna waga:
100 kg
Dystans
1080 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Tychy

Od 1 cze 2021 do 3 cze 2021

Adres i termin dostawy

Dania, Dania Południowa, Esbjerg

Od 3 cze 2021 do 6 cze 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, należy opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo ważne, gdy chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).