Paczka x 2 (Nr 8013697)

Paczka x 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
149 x 47 x 275 cm
18 kg
1
Paczka
151 x 53 x 28 cm
27 kg
1
Łączna waga:
45 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Korea Południowa, Incheon, Incheon

Od 9 wrz 2021 do 14 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 27 wrz 2021 do 15 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, należy opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto określić typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).