Paczka x 2 (Nr 8027468)

Paczka x 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
300 x 50 x 50 cm
30 kg
2
Łączna waga:
60 kg
Dystans
2568 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Staszów

Od 26 wrz 2021 do 17 paź 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Magherafelt, Maghera

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, należy opublikować bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, gdy planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).