Paczka x 2 (Nr 8047974)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
48 x 48 x 62 cm
19 kg
1
Paczka
28 x 45 x 94 cm
15 kg
1
Łączna waga:
34 kg
Dystans
2877 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 25 wrz 2021 do 15 paź 2021

Adres i termin dostawy

Portugalia, Norte, Porto

Od 1 paź 2021 do 19 paź 2021


Zadaj pytanie

Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, należy opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, papieru lub gąbką. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).