(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka x 2 + 2 (Nr 6840090)

Paczka x 2 + 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
215 x 105 x 7 cm
40 kg
2
Łączna waga:
80 kg
Dystans
2364 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Kotlice

Od 16 lis 2020 do 20 lis 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, North Lanarkshire, Coatbridge

Od 17 lis 2020 do 27 lis 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, należy wystawić darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeśli planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do przewozu warto pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).