Paczka x 20 (Nr 6348437)

Paczka x 20
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
50 x 70 x 50 cm 20 kg 20
Łączna waga: 400 kg
Dystans: 7515 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Granowo

24 sie 2020

Adres i termin dostawy

Mongolia, Ułan Bator, Ułan Bator

Od 14 wrz 2020 do 21 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, gdy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).