(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka x 3 (Nr 7213986)

Paczka x 3
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
50 x 50 x 50 cm
25 kg
2
Paczka
50 x 50 x 1200 cm
12 kg
1
Łączna waga:
62 kg
Dystans
1762 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Hertfordshire, Stevenage

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Kozienice

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, należy wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).