Paczka x 3 (Nr 7611840)

Paczka x 3
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 50 x 30 cm
16 kg
3
Łączna waga:
48 kg
Dystans
950 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Ukraina, Kyiv City, Kijów

Od 19 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Tychy

Od 10 maj 2021 do 22 maj 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu paczki, warto wystawić darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).