(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka x 30 (Nr 7570026)

Paczka x 30
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
1 x 1 x 1 cm
600 kg
30
Łączna waga:
18000 kg
Dystans
2136 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Flintshire, Deeside

Od 29 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Opole Lubelskie

Od 3 maj 2021 do 4 maj 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej gabarytów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, należy wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).