(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka x 310 (Nr 6409718)

Paczka x 310
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
50 x 40 x 31 cm 3 kg 310
Łączna waga: 930 kg
Dystans: 928 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kostrza

Od 10 wrz 2020 do 14 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Od 10 wrz 2020 do 14 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).