Paczka x 4 (Nr 6486259)

Paczka x 4
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
25 x 35 x 41 cm 19 kg 1
Paczka
41 x 37 x 28 cm 34 kg 1
Paczka
64 x 27 x 28 cm 19 kg 1
Paczka
29 x 59 x 37 cm 18 kg 1
Łączna waga: 90 kg
Dystans: 1254 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

31 sie 2020

Adres i termin dostawy

Rosja, Moskwa, Moskwa

30 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, należy opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, gdy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, gazet lub gąbką. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).