(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka x 5 (Nr 7296880)

Paczka x 5
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
85 x 35 x 35 cm
2 kg
1
Paczka
40 x 40 x 35 cm
2 kg
2
Paczka
55 x 20 x 30 cm
2 kg
2
Łączna waga:
10 kg
Dystans
1649 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 25 sty 2021 do 29 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 28 sty 2021 do 5 lut 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, opłaca się wystawić darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).