Paczka x 5 (Nr 7435579)

Paczka x 5
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
70 x 60 x 50 cm
30 kg
5
Łączna waga:
150 kg
Dystans
2058 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Goole

Od 17 maj 2021 do 24 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Lidzbark Warmiński

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).