Paczka x 5 (Nr 8017386)

Paczka x 5
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 120 x 60 cm
20 kg
1
Paczka
60 x 60 x 60 cm
25 kg
4
Łączna waga:
120 kg
Dystans
3471 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 20 paź 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, La Línea De La Concepción

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej formatów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, należy wystawić bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).