(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka x 5, Worek x 5 (Nr 7528293)

Paczka x 5, Worek x 5
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
56 x 40 x 50 cm
25 kg
5
Worek
42 x 40 x 56 cm
10 kg
5
Łączna waga:
175 kg
Dystans
1642 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 11 mar 2021 do 15 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 15 mar 2021 do 18 mar 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, opłaca się opublikować bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).