Paczka x 6 (Nr 6398338)

Paczka x 6
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
170 x 100 x 230 cm 33 kg 6
Łączna waga: 198 kg
Dystans: 1091 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Mirków

Od 28 wrz 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Dania, Jutlandia Północna, Storvorde

Od 29 wrz 2020 do 30 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto określić typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).