Paczka x 7 (Nr 6534413)

Paczka x 7
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
60 x 40 x 53 cm 18 kg 3
Paczka
40 x 40 x 58 cm 15 kg 4
Łączna waga: 114 kg
Dystans: 3630 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Islandia, Suðurnes, Reykjanesbær

Od 1 paź 2020 do 31 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 19 paź 2020 do 15 lis 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).