(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka x 8 (Nr 6521872)

Paczka x 8
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
75 x 75 x 115 cm 25 kg 3
Paczka
55 x 85 x 115 cm 15 kg 4
Paczka
185 x 85 x 80 cm 100 kg 1
Łączna waga: 235 kg
Dystans: 492 km
Faktura VAT: Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Kępno

Od 7 wrz 2020 do 18 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Sopot

Od 8 wrz 2020 do 19 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, gdy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).