(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka x 8 (Nr 7267255)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 40 x 20 cm
10 kg
8
Łączna waga:
80 kg
Dystans
261 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 22 sty 2021 do 25 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Szamocin

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, warto opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, gdy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. Szczególnie delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).