Paczka x 80 (Nr 8035476)

Paczka x 80
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
61 x 61 x 5 cm
21 kg
80
Łączna waga:
1680 kg
Dystans
1144 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Włochy, Friuli-Venezia Giulia, Dignano

Od 8 paź 2021 do 14 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 11 paź 2021 do 20 paź 2021


Zadaj pytanie

Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, kiedy planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).