(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka x 9 (Nr 6470219)

Paczka x 9
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
150 x 25 x 25 cm 10 kg 4
Paczka
200 x 30 x 30 cm 15 kg 2
Paczka
120 x 25 x 25 cm 12 kg 2
Paczka
240 x 30 x 30 cm 15 kg 1
Łączna waga: 109 kg
Dystans: 1424 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Kalisz

Od 1 wrz 2020 do 5 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Hauts-De-France, Méru

Od 10 wrz 2020 do 15 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, warto opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem można określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz firmę transportową, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).