(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka x 9 (Nr 7098974)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
100 x 50 x 50 cm
5 kg
9
Łączna waga:
45 kg
Dystans
55 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

31 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Samborowo

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, należy wystawić za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).