(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2017-01-03 23:42

paczka z Accrington do Komorniki (Nr 1564757)

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1720.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, gdy planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

435 Blackburn road accrington lancashire 435, Accrington, BB5 0 DB, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

kolejowa 181, Komorniki, 62-052, Polska

Termin elastyczny