(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-26 19:12

paczka z augsburg do polski (Nr 2753700)

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1048.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można określić typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do wysyłki warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Augsburg, Niemcy

Od 26 maj 2018 do 31 maj 2018

Adres i termin dostawy

Chlewiska, 26-510, Polska

Od 27 maj 2018 do 31 maj 2018