Paczka z De do Pl (Nr 5962908)

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 843.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Remseck Am Neckar

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Kępno

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Nadzwyczaj kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).