(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka z Kępna do Rzeszowa (Nr 5401030)

Paczka z Kępna do Rzeszowa

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

41

Liczba sztuk:

1

Dystans: 423.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Kępno

30 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, opłaca się opublikować bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem warto podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu warto pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).