(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka z Laminatami (Nr 5627027)

Paczka z Laminatami

Długość [m]:

2.25

Szerokość [m]:

0.85

Wysokość [m]:

0.35

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

1

Dystans: 821.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Niedomice

17 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Świnoujście

29 lut 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, należy opublikować za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).