(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-30 21:55

paczka z Lodzi do 50600 Les Loges Marchis Francja

(Nr 2248554)
paczka z Lodzi do 50600 Les Loges Marchis Francja

Długość [m]:

129

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

58

Waga w kg (łączna):

65.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1834.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, warto wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Łódź, 93-208, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Les Loges-Marchis, 50600, Francja

Termin elastyczny