(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka z Opalenicy do Lubania Sląskiego (Nr 330626)

Paczka z Opalenicy do Lubania Sląskiego

Długość [m]:

2

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

40

Liczba sztuk:

1

Dystans: 199.20 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Opalenica, 64-330

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Luban , 59-800

Termin elastyczny


Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch pudła przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).