(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-04-05 15:42

paczka z rowerem z Rzymu do Polski

(Nr 1718164)
paczka z rowerem z Rzymu do Polski

Długość [m]:

130

Szerokość [m]:

25

Wysokość [m]:

80

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1740.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacjebardzo istotne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniemwolną przestrzeń można naładować fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Rzym, Włochy

28 sie 2017

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny