(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka z rzeczami osobistymi (Nr 4700140)

Paczka z rzeczami osobistymi

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

21.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1894.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

6 sie 2019

Adres i termin dostawy

Grecja, Grecja, Ateny

14 sie 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, opłaca się wystawić darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).