(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-02 09:25

Paczka z ubraniami

(Nr 2002937)
Paczka z ubraniami

Waga w kg (łączna):

40.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1722.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 166432
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 11:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-24

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości: (1)

Dariusz T. (Przewoźnik)
18-09-2017, 21:48
Witam czy to jest aktualne. środa lub czwartek mogę odebrać. pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić naczynia na parę pudeł, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Anglia Way, Fenland, PE13 2XQ, Wielka Brytania

Od 21 wrz 2017 do 22 paź 2017

Adres i termin dostawy

Czerwionka-Leszczyny, Polska

Termin elastyczny