(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-02 09:25

Paczka z ubraniami

(Nr 2002937)
Paczka z ubraniami

Waga w kg:

40.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1722.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 11:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-24

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości: (1)

DM-International
18-09-2017, 21:48
Witam czy to jest aktualne. środa lub czwartek mogę odebrać. pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, ale kiedy należyciezaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

     W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na parę kartonów, aby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.


Adres i termin nadania

Anglia Way, Wisbech, Wielka Brytania

Od 21 wrz 2017 do 22 paź 2017

Adres i termin dostawy

Czerwionka-Leszczyny, Polska

Termin elastyczny