(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

paczka z UK do PL (Nr 4511785)

paczka z UK do PL

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

200

Liczba sztuk:

18

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1431.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Royal Tunbridge Wells

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Opole

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, kiedy planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do przewozu trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Zwłaszcza delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).