(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-21 21:48

paczka z zabawkami i słodyczami dla dziecka

(Nr 2402832)
paczka z zabawkami i słodyczami dla dziecka

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 670.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, gdy planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Żytomierz, 10000-10499, Ukraina

Termin elastyczny