(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka z Zabrze, PL do Ospel, Holandia 32kg. (Nr 4883290)

Paczka z Zabrze, PL do Ospel,  Holandia 32kg.

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

0.36

Waga w kg (łączna):

32.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1056.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Zabrze

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Holandia, Limburg, Nederweert

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, należy wystawić darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem można zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do transportu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. Zwłaszcza delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).